Турі Галина

Турі Галина

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
АН "Тандем"
Хмельницкий

Турі Галина

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
АН "Тандем"
Хмельницкий
Верифицированный профиль
6
Лет опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
33
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
Професійний підхід до кожного клієнта, пошук об'єктів по всім критеріям та вимогам. Знання первинного та вторинного ринку нерухомості, будинків, комерційних об'єктів. Співпраця з усіма забудовниками міста, консультації будь-якого об'єкту міста. Допомога при оформленні угод.

Аренда коммерческой недвижимости (12)

  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    300 грн/м²

    Пилотская ул., 10А

    многофункциональное помещение
    15 м²
    2023 год постройки
    сегодня
    Оренжа приміщення вільного призначення. Під будь- який вид діяльності. 2 поверх, інд. опалення. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    8 000 грн/мес
    267 грн/м²

    Пілотська, 10А

    офисное помещение
    30 м²
    2023 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщення вільного призначення. Приміщення світле, з кондиціонером. Індивідуальне опалення. Телефонуйте- надам вчю інформацію!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    7 000 грн/мес
    233 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    30 м²
    2021 год постройки
    сегодня
    Оренда світлого офісу у БЦ Лакшері. Найбільша перевага- світло не вимикають! Цілодобовий доступ, паркомісця, індивідуальне опалення. Телефонуйте, надам всю інформацію!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    300 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    15 м²
    2021 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщення під будь який вид діяльності. Водичка в офісі, фасадні вікна, інд.лічильник, ліфт. Цілодобовий вхід в бізнес- центр, паркомісця. Увага, світло є завжди! Телефонуйте
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 000 грн/мес
    263 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    офисное помещение
    19 м²
    2021 год постройки
    сегодня
    Оренда приміщення під будь - який вид діяльності. Фасад, є вода, панорамні вікна. Цілодобовий доступ до бізнес- центру, відкрита парковка. Увага! Світло є завжди!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    300 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    15 м²
    сегодня
    Оренда приміщення під будь- який вид діяльності. Увага! Світло є завжди!. Цілодобовий доступ до приміщення. Кондиціонер. Індивідуальний лічильник. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 000 грн/мес
    263 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    19 м²
    сегодня
    Оренда свіилого затишного приміщення під будь який вид діяльності. Фасадні панорамні вікна, є водичка, інтернет, Поряд ліфт, цілодобовий доступ. Увага! Світло є завжди!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    8 000 грн/мес
    267 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    30 м²
    2021 год постройки
    4 дня назад
    Оренда офісу в БЦ Лакшері. Увага! Світло в БЦ не вимикають! Цілодобовий доступ. В приміщенні кодиціонер, встановлений умивальник. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    300 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    15 м²
    2021 год постройки
    4 дня назад
    Оренда приміщення вільного призначення. Фасадні вікна, встановлений умивальник, індивідуальне опалення. Доступ до бізнес - центру- цілодобовий, відкрита парковка. Може бути під офіс, косметологічний кабінет, чи інший вид діяльності. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    4 500 грн/мес
    321 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    14 м²
    2021 год постройки
    4 дня назад
    Орннда приміщення вільного призначення. 2- ий поверх, кондиціонер, умивальник в приміщенні. Цілодобовий вхід в бізнес- центр. Парковка по периметру. Увага, світло є завжди! Вільний. Телефонуйте!
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 500 грн/мес
    324 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    17 м²
    1 нед. назад
    Оренді приміщення під будь- який вид діяльності. Є вода, панорамні вікна, цілодобовий доступ до бізнес- центру. Світло не вимикають. Меблі залишаються
    Риелтор
  • АН "Тандем"
    5 500 грн/мес
    239 грн/м²

    Проскуровская ул., 74А

    помещение свободного назначения
    23 м²
    2022 год постройки
    3 нед. назад
    Оренда приміщення вільного призначення. Стильний ремонт, фасад, цілодобовий доступ. Паркомісця. Світло є завжди! Телефонуйте
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: